Predaj a výroba čerstvých štiav a smoothie

SELFA s.r.o.

Miesto práce
Košice, SNP 1
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3,5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame predajňu čerstvých šťiav a smoothie v novej nemocnici v Košiciach. Hľadám zodpovedného človeka, s pozitívnym prístupom, dobrou náladou a chuťou spolu niečo vytvoriť. Ak sa zaujímaš o zdravú, živú stravu a smoothie Ti nie sú cudzie, ešte lepšie.
Všetko ostatné Ťa naučíme. Prax nie je potrebná, len chuť pracovať.
Pracovná doba od 6:30-17:00 alebo na 5,5h smeny(ranná a poobedná)
Brigáda/Dohoda
Náplň práce:
- výroba čerstvých štiav
- práca s pokladňou
- udržiavanie čistoty na prevádzke

Vhodné aj pre študentov denného štúdia.
Krátky životopis s pár vetami o sebe vlastnými slovami a fotkou posielajte na [email protected] a my Vás budeme kontaktovať.
2,5/h v prípade dlhodobej spolupráce zvyšovanie mzdy.
Inzerát platí do zmazania.

Priateľská atmosféra, možnosť zvyšovania platu, odmien, pekné, čisté prostredie v novej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predajca

Sme rozrastajúca sa spoločnosť s prevádzkami v oblasti gastronómie, ktorá si zakladá na otvorenosti, férovosti a priateľskom prístupe.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3109919  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5