Servisný technik

SELECTA SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Servis, podpora a poskytovanie technickej asistencie u zákazníka a koncového užívateľa
- Poskytovanie podpory zákazníkom prostredníctvom telefónu
- Servisné výjazdy v rámci celej SR
- Bydlisko možné v celej SR

- Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
- Zaujímavá práca so špičkovou meracou technikou
- Práca na hlavný pracovný pomer
- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Služobný automobil (aj na súkromné použitie)
- Príspevok na dôchodkové poistenie
- Ďalšie vzdelávanie (školenia doma a v zahraničí)
- Kurzy AJ
- Výjazdy k servisným zásahom priamo z miesta bydliska
- Nástup možný dohodou

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu mailom s určením pozície o ktorú máte záujem. Telefonicky budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov. Ak od nás nedostanete správu do 15 dní po termíne ukončenia výberu, počítajte prosím s tým, že ste tento krát neboli úspešný.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pre nášho klienta, spoločnosť ktorá je svetová jednotka v optike a meracej technike, hľadáme pre novo vytvorené pozície vhodných kandidátov do divízie 3D priemyselnej meracej techniky na pozíciu Servisný technik.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- Platný certifikát o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike
- Znalosť anglického jazyka - komunikatívna úroveň
- Práca na PC (MS Office)
- Záujem o techniku a ochota hľadať riešenie
- Ochota cestovať aj do zahraničia
- Vodičský preukaz B
- Aktívny samostatný a zodpovedný prístup k práci

SELECTA SK, s.r.o. - personálna agentúra poskytuje poradenstvo pri vyhľadávaní a výbere pracovníkov od úrovne administratívy až po vrcholový manažment.
Na trh práce vstúpila spoločnosť SELECTA SK, s.r.o. v roku 2001 a odvtedy si na základe poskytovania kvalitných služieb získala stabilný okruh klientov, medzi ktorých patria významné slovenské i medzinárodné spoločnosti. Sídlo spoločnosti je v Bratislave, služby však zabezpečuje v rámci celého Slovenska.

Našim hlavným záujmom sú dlhodobé partnerské vzťahy s klientmi, založené na dôvere, etike a ochrane ich záujmov a cieľov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2233982  Dátum zverejnenia: 2.11.2015