Operátor tlačiarenských strojov / obálkovacích strojov

SELECTA CEE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + %variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha produkčných tlačiarenských strojov (Canon, Xerox) / obsluha obálkovacích strojov (KERN)
• Obsluha produkčných rezačiek (Tecnau, Hunkeler)
• Nastavenie zariadení, výmena spotrebného materiálu
• Príprava materiálu na tlač / obálkovanie
• Príprava produkcie na distribúciu
• Práca na smeny
• Zodpovednosť za vykonanú prácu
• Práca s citlivými údajmi
• Dodržiavanie technologických postupov

• stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom
• variabilná zložka až do výšky 40% z hrubej mzdy
• po kompletnom zaučení prehodnotenie hrubej mzdy
• príplatky za prácu počas víkendu a nočných zmien
• po skúšobnej dobe zmluva na dobu neurčitú
• firemné akcie
• možnosť profesijného a osobnostného rastu
• pitný režim zabezpečený zamestnávateľom
• pracovný odev a potrebné náradie
• práca na zariadeniach s najmodernejšou technológiou (kompletné zaškolenie)

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy emailom na: [email protected] (v predmete uviesť Operátor) . Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť
• logické a technické myslenie
• ochota učiť sa nové veci
• samostatnosť pri práci
• práca v tíme
• spoľahlivosť

SELECTA CEE s.r.o. patrí medzi TOP firmy v oblasti tlače a obálkovania dokumentov pre svojich klientov. Je to spoločnosť so zahraničnou (talianskou) účasťou. Patrí do skupiny Selecta, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti tlače a produkcie pre veľké bankové a poisťovacie spoločnosti so zastúpením vo viacerých krajinách Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2217272  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € + %variabilná zložka mzdy