IT Analytik - Team lead

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
2 500 EUR/mesiacfrom 2500 eur/month Final salary depends on the knowledge, experience and skills of the candidate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Vedúci analytického tímu:
​- organizácia práce analytického tímu
​- plánovanie činnosti analytického tímu
​- pridelovanie práce členom analytického tímu
​- spolupráca a komunikácia s programovým a projektovým manažérom
​- spolupráca a komunikácia s architektom, vedúcim programátorského a testerského tímu a tímu aplikačnej podpory

​Senior analytik:
​- analýza a návrh software na základe zákazníckych požiadaviek
​- analýza a reengineering firemných procesov
​- tvorba projektovej dokumentácie
​- školenia koncových používateľov​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Consulting & Integration
Outsourcing
Software development

The company is a holder of a license to offer recruitment services.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

​UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
​Vedenie tímu - Pokročilý
​Manažérske schopnosti - Pokročilý
​Komunikačné schopnosti - Pokročilý​

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4791938  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac