Reagujte bez životopisu

Lead Developer mobilných aplikácií pre iOS

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
35 EUR/hod.Starts from 35€/H.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyvoj mobilnej aplikácie pre iOS
• Úzka spolupráca s architektom mobilných aplikácií
• Technologicky smerovať iOS projekt, uplatňovať dohodnutú architektúru
• Pracovať s novým a legacy kódom zároveň, inkrementálny refaktoring
• Analyza a odstraňovanie funkčných nedostatkou softvéru
• Testovať svoj zdrojový kód, robiť code reviews
• Technologicky viesť a rozvíjať vedomosti kolegov v iOS development oblasti
• Aktívne sa spolupodieľať na aktivitách agilného tímu pod vedením PO
• onsite (min. rozsah ½ dňa za týždeň) + remote

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Leader v Telekomunikacnych technologiach.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT Programator

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Apple iOS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

iOS Developer

Počet rokov praxe

3

• Expertná znalosť a skúsenosť s vývojom moderných mobilných aplikácii pre iOS
• Znalosť moderných prístupov, technológií a frameworkov z iOS oblasti
• Znalosť Swift, SwiftUI, Async Await, Combine, SPM, Git, REST (JSON)
• Reaktívne programovanie, Unidirectional data flow, Clean architecture mindset, testovateľný kód (dependency injection)
• Práca so zdieľaným kódom medzi appkami (monorepo)
• Veľká výhoda je orientačná znalosť Androidu (Kotlin)
• Skúsenosť s verzionovacím systémom
• Skúsenosť s analytickými a debugovacími nástrojmi výhodou (Dynatrace, Google Analytics, Google Firebase)
• Výhodou je skúsenosť s prácou v agilnom prostredí, agile mindset

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4776664  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 35 EUR/hod.