Programátor

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
motivačná mzda aj pre absolventov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád analyzuješ, kóduješ a testuješ?

Pridaj sa do skvelého tímu a podielaj sa s nami na vývoji a update zaujímavých webových aplikácií a modifikácií existujúcich riešení.
Získaš príležitosť zúčastniť sa na projektoch, ktoré dotvárajú ERP systémy, riadia výrobu a dodávajú optimálne a efektívne výsledky procesov pre spoločnosti.

neformálna atmosféra
zaujímavé, neobyčajné projekty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Mladá, dynamická, rozrastajúca sa IT spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Základy
C++ - Základy
JavaScript - Základy

PHP, C++, PLC
JavaScript, CSS, SQL

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2991244  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačná mzda aj pre absolventov