Java developer

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj užívateľského rozhrania pre vstrekolisy.
Špecifikácia, vývoj a test SW, dokumentácie pre jednotlivé SW moduly.
Test SW modulov na simulátore.
Posúdenie technických realizácií

Možnosť pracovať v celosvetovo uznávanej, zahraničnej spoločnosti
Možnosť profesného rastu v príjemnom, otvorenou a mladom kolektíve
Pestré platové podmienky
Jazykové kurzy
Homeoffice
Technologické kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nemecká výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Základy

HTML5/JavaScript – pokročilý
Java – pokročilý
Opensource – pokročilý

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2938005  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou