Žiješ marketingom? Tak poď k nám zažiť svoju prácu :) Marketingový špecialista

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovné spojenie „viac ako“ asi poznáš z každej reklamy. Niekedy však „viac ako“ môže znamenať skutočne niečo naviac – preto ak máš v sebe nadšenie pre všetko nové a žiješ marketingom, ponúkame ti viac ako prácu. Preži s nami svoj sen v oblasti marketingu. A keď budeš pomáhať s prípravou marketingovej komunikácie svetových značiek alkoholu, budeš hľadať napríklad odpovede aj na takéto otázky:

• Vieš, aký rozdiel je medzi whisky a whiskey?
• Koľko miliónov bubliniek je v jednej fľaške šampanského?
• Z akých byliniek sa skladá Becherovka či Beefeater?

Z takéhoto niečoho ťa nebudeme skúšať, naopak – dáme ti to zažiť! Pretože my nepredávame len produkty, ale sami sa stávame súčasťou príbehov našich značiek. Napríklad každého nováčika vždy pošleme do Karlových Varov, aby si na vlastnej koži prežil príbeh Becherovky. Alebo sa môžeš pozrieť do Škótska, aby si lepšie pochopil výnimočnosť škótskej whisky Chivas Regal. A podarilo sa nám precestovať aj Švédsko a destilérku vodky ABSOLUT, alebo sme sa prechádzali po legendárnych vinohradoch arménskeho brandy Ararat.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Svetoznámy distribútor nápojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proaktívny prístup
Prezentačné zručnosti
Komunikačné zručnosti
Riadenie projektov a ich plánovanie

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2926573  Dátum zverejnenia: 8.2.2017