Developer specialist for SAP basis (Operations department)

SEITEQ s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Okres Ostrava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je Ostrava.
Umožníme tí zhodnotiť a rozvinúť doterajšie znalosti a skúsenosti v oblasti Developmentu a ešte ich obohatiť o prostredie v SAP oblasti.

Ako sa u nás môžeš realizovať?
• vývojom nových aplikácií na novej platforme
• vývojom orchestračného portálu pre deployment a manažment aplikačných a DTB serverov
• tvorbou aplikačných skriptov pre OS a aplikácie v prostredí Linux
• spravovaním zákazníckych prostredí s využitím Pappet a Foreman.

Čo ti môžeme ponúknuť okrem skvelého tímu?
• pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• možnosť rýchlo zvýšiť svoje technické a mäkké zručnosti v rámci interných aj externých školení
• investíciu do Tvojho odborného i jazykového vzdelávania spojeného s príslušnými certifikáciami
• príjemné pracovné prostredie s možnosti oddychu v relaxačných zónach (Xbox, futbal, šípky, biliard a pod.)
• pružnú pracovnú dobu (vrátane možnosti práce z domu)
• program zamestnaneckých výhod (týždeň dovolenky navyše, gastrolístky, príspevok na kapitálové životné a dôchodkové poistenie, finančné odmeny pri životných jubileách, MS Office Suite pre domáce použitie, očkovanie proti chrípke, káva a čaj na pracoviskách) + za body v programe Cafeteria si môžeš nakúpiť vitamíny, zájsť si do sauny, zaplatiť dovolenku alebo si pokojne urobiť kurz paraglidingu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť patrí medzi najväčšie stredoeurópske spoločnosti v oblasti IT služieb v ČR, a z hľadiska počtu kmeňových zamestnancov, patrí medzi tretiu najväčšiu korporáciu na svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme Teba ak:
• poznáš niektorý linux skriptovací jazyk (Python / Perl / Ruby)
• vieš trochu administrovať niektorý Linux OS
• máš skúsenosti so skriptovaním v Bash
• máš znalosti niektorého web frameworku a front-end web technológií: CSS, HTML, JavaScript

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2897838  Dátum zverejnenia: 20.2.2017