Senior Business Analytik

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivačná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lákajú ťa technológie, vedenie vlastných projektov, alebo obchod? Pridaj sa k nám!

• Potrebujeme príliv nových myšlienok a inovací v oblasti alternativnych distribučných kanálov
• Hľadáme kandidáta, ktorý má dobré komunikačné znalosti a vyzná sa v potrebách zákazníkov, vypočuje a porozumie ich očakávaniam.
• Dokážeš zozbierať a analyzovať rôzne požiadavky
• Samostatne vytvoríš funkcné a dátové analýzi
• Rozumieš štandardnej analytickej dokumentácií (Word, Enterprise Architect)
• Si tímový hráč a vieš spolupracovať s vývojármi, testermi
• Plánuješ, riadiš a usmerňuješ analytickú prácu na rôznych projektoch
• Baví ťa aj obchod a spolupodielaš na sales aktivitách u zákazníka

Firemná kultúra
- sme pohodová softwérová spoločnosť, plná pohodových IT típkov
- ponúkame športové a relaxačné aktivity, mobil, až týždeň dovolenky naviac
- po zapracování a postupe služobné vozidlo k dispozícií, aj na osobné účely
- sme veľmi otvorený a priateľský kolektív a pracujeme v príjemnom prostredí.

Nové skúsenosti
- podporujeme rozvoj znalostí nových technológií, čo napomáha k profesijnému rastu
Otvorenosť
- nie sme korporát, rešpektujeme názory všetkých kolegov
Motivujúca odmena
- ponúkame konkurencieschopné platové podmienky
Flexibilita
- práca na veľmi zaujímavých a rôznorodých projektoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

informačné technológie, bankovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Dosiahnuté univerzitné vzdelanie, najlepšie technického smeru
Dobré analyticko-komunikačné znalosti
Prax 3 roky na obdobnej pozícií v oblasti financií
Skúsenosti s modelovaním

Znalost ULM, XML, SQL výhodou
Znalost BABOK, ITIL a iných priemyselných štandardov
Znalost anglického jazyka
Zodpovedný prístup k práci

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2881996  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačná mzda