Business Analytik

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lákajú ťa technológie, vedenie vlastných projektov, alebo obchod? Pridaj sa k nám!

- Hľadáme kandidáta, ktorý má dobré komunikačné znalosti a vyzná sa v potrebách zákazníkov, vypočuje ich a porozumie očakávaniam.
- Vytvorí USE-CASE prípady pre nové požiadavky
- Špecifikuje funkčné zadania pre vývojárov
- Navrhne vhodné testovacie prípady
- Vytvorí dokumentáciu

práca v prestížnej IT spoločnosti
kvalitné školenie a profesijný rast
podpora kreativity a nových nápadov
motivačná mzda
mobil, týždeň predĺženia dovolenky
sociálne programy (športovanie, relax, firmená kultúra)
po získaní seniorských skúseností služobné vozidlo k dispozícií
otvorený a príjemný kolektív
homeoffice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

informačné technológie, bankovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

skúsenosti v oblasti bankovníctva
skúsenosti v oblasti MDM
znalosti s case nástrojmi (Power Designer )
skúsenosťami s relačnými modelmi a metadátami
skúsenosti s procesními modelami/diagramami
znalost sql, XML výhodou
skúsenosť s testovaním
komunikačné schopnosti
aktívny AJ

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2881852  Dátum zverejnenia: 10.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné finančné ohodnotenie