Senior Automation Engineer for Virtualization Management

SEITEQ s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Brno - město
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stanete sa kľúčovou osobou v oblasti virtualizácie, v technickom tíme spoločnosti v Brne,
- budete spolupracovať s tímom špecialistov v agilnom prostredí (SCRUM),
- budete vytvárať inteligentné a jednoduché riešenia, a budete pracovať na nových technológiach,
- zodpovednosť za vývoj produktov,
- zodpovednosť za testovanie, automatizáciu, kontinuálnu integráciu a nasadenie, prípravu testovacích plánov.

Virtualizácia je o rýchlosti zareagovať na zmenu podmienok, preto je potrebné – reagovať na zmenu vyskytnutých situácií rýchlo a spoľahlivo. Virtualizácia poskytuje nové možnosti pri spravovaní dátových centier, čo umožňuje rekonfiguráciu výpočtových prostredí, bez ovplyvnenia užívateľov.

- motivujúce platové podmienky,
- pracovná zmluva na dobu neurčitú,
- možnosť sebarealizácie a osobného rastu,
- flexibilný pracovný čas,
- investujeme do tvojho rastu, v ktorom ti dáme 10 dní voľna, počas celého roku na vzdelávacie aktivity,
- príjemné pracovné prostredie s občerstvením na pracovisku, game rooms, billiard, Wii a Xbox360,
- Flexi Passes,
- životné poistenie a dôchodkové pripoistenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna vývojarská IT spoločnosť orientovaná na návrh a vývoj širokej škály IT produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vyžadujeme prehľad v programovacích jazykoch
- C#,
- SQL,
- XML,
- HTML5, and Selenium.,

Využívanie tools na dennej báze:
- Visual Studio 2015,
- ReSharper,
- TeamCity,
- JIRA, a Confluence.

- sú potrebné obchodné skúsenosti, skúsenosti so softvérovým designom a automatickým testovaním,
- vítane sú skúsenosti s Microsoft Windows Installer, Virtualizáciou a CLoud Computing,
- na pozícií sú potrebné vynikajúce analytické schopnosti s orientáciou na detail a schopnosťou porozumieť komplexnosti systémov,
- anglický jazyk na pokročilej úrovni v písomnej forme a na výbornej komunikatívnej úrovni.

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2758902  Dátum zverejnenia: 10.10.2016