Generálny riaditeľ

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
zodpovedajúci, dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi operatívne a strategické činnosti podniku za účelom dosiahnutia naplnenia firemných cieľov,
-riadenie jednotlivých divízií spoločnosti
- riadi a koordinuje materiálové, finančné a technické zdroje spoločnosti,
- pracuje s internými a externými zákazníkmi s cieľom zabezpečiť budovanie efektívnej firemnej kultúry,
- dohliada na realizáciu obchodnej stratégie a sleduje finančnú situáciu spoločnosti,
- vyjednáva zmluvné vzťahy s kľúčovými obchodnými partnermi,
- vedie tímy, hodnotí prácu a zabezpečuje motiváciu zamestnancov,
- zodpovedá za tvorbu a dodržiavanie rozpočtu spoločnosti, rozhoduje o realizovaných investíciách,
- je zodpovedný za implementáciu legislatívnych a firemných požiadaviek v oblasti BOZP, PO a ŽP,
- reportuje kľúčové ukazovatele vedeniu spoločnosti a akcionárom
-participuje na výberových konaniach-výbere dodávateľov
-častá komunikácia na úrovni primátorov miest a starostov obcí

V prípade, že spĺňate uvedené podmienky, nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Jedná sa o slovenskú spoločnosť pôsobiacu v oblasti vodného hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kandidáta ktorý má preukázateľné viacročné skúsenosti s riadením podniku s minimálne 200 zamestnancami (Riaditeľ spoločnosti, Generálny riaditeľ)
Ideálny kandidát má skúsenosti v oblasti regulovanej činnosti v sieťových odvetviach má skúsenosti s výberovými konaniami a verejným obstarávaním, s eurofondami,
Požadujeme, aby mal kandidát diplomatické vystupovanie aby vedel jednať v krízových stresujúcich situáciách.

Seiteq s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Straška
Tel.: +421 911 750 287
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2691075   Dátum zverejnenia: 19.9.2016