.NET Developer pre Bratislavu a Žilinu

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, Žilinský kraj, Žilina
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Softvérovo – konzultačná IT spoločnosť hľadá do svojho tímu vývojárov.
- účasť na vývoji softvérového riešenia pre zákazníkov spoločnosti,
- vývoj pridelenej časti aplikácie na platforme .NET podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
- implementovanie aplikačných funkcií, požiadaviek na zmenu, oprava chýb a ich následné testovanie a nasadenie do produkcie
- komunikácia pri spolupráci s ostatnými členmi vývojového tímu na realizácií riešení.

- práca na atraktívných projektoch,
- prepracovaný systém v rámci odborného vzdelávania a rozvoja soft skills,
- garantovaný priestor pre kariérný rozvoj,
- konštruktívne pracovné prostredie a talentovaný tím,
- rozsiahly benefitný systém,

sú potrebné skúsenosti s vývojom web aplikácií, enterprise riešení
- .NET, C#, WebAPI
- HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
- Angular.js alebo Durandal.js
- REST
- UX
Výhodou je znalosť v:
- S.O.L.I.D.
- SharePoint
- BizTalk
- Phonegap
- konfigurácia TFS
- Google Analytics

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobí v softvérovo – konzultačnej oblasti. V prestížnej spoločnosti zamestnanci pracujú s najmodernejšími technológiami a na unikátnych projektoch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť za výsledky,
- vysoké pracovné nasadenie a proaktívne riešenie problémov,
- tímová spolupráca

Seiteq s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com
ID: 2623318   Dátum zverejnenia: 3.10.2016