IT Tester Senior

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť je slovenskou pobočkou atraktívnej nórskej firmy. Celkovo zamestnáva 500 zamestnancov, ktorí sú rozmiestnení v štyroch krajinách (Nórsko, Dánsko, Ukrajina a Slovensko). Aktuálne hľadáme Senior, alebo middle IT Testerov, pre významný projekt, ktorý ako jediný funguje v Nórsku a má 4 milióny používateľov. Práca je spojená aj s dobrovoľnou možnosťou vycestovania, 1-2 mesiace v Dánsku, v rámci roka.

Náplň práce:
• Analýza a testovanie požiadaviek
• Účasť na testovacom procese systému
• Vylepšovať testovací dizajn a dodržiavanie testovacieho scenáru
• Práca na manuálnom testovaní a vyhľadávanie incidentov
• Podpora akceptačných testov, v spolupráci s užívateľmi
• Komunikácia s firemnými používateľmi
• Spolupráca s technikmi pri automatizácií skúšok
• Kontrola a proaktívne vyriešenie chýb, ktoré boli zistené počas autotestov
• Vypracovanie dokumentácie

• Práca pre lukratívnu IT spoločnosť pôsobiacu v severských krajinách, ktorá je kótovaná na Burze cenných papierov v Oslo (ticker ITE)
• Nový špecializovaný profesionálny tím v Bratislave
• Široké portfólio technológií, ako sú produkty spoločnosti Microsoft, Oracle, .Net, Java, Web, Mobile, platformy automatizácie testov, infraštruktúra, anti-vírusové technológie
• Zaujímavé projekty
• Možnosť kariérneho rastu, školení
• Konkurencieschopný plat
• Možnosť vycestovania do zahraničia
• Otvorená mentalita Nórskej firemnej kultúry, ktorá podporuje kreatívne myslenie zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Lukratívna IT spoločnosť, pôsobiaca v severských krajinách, s atraktívnymi a významnými projektmi v oblasti informačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Odborné požiadavky:
• Minimálne 3 ročne skúsenosti s testovaním softvéru
• Znalosť hlavných procesov testovania
• Znalosť nástrojov pri hľadaní incidentov a následných procesov
• Skúsenosti s vytváraním testovacích prípadov
• Skúsenosti s testovaním webových služieb (SOAP)

Výhodou:
• Skúsenosť s priamou komunikáciou s klientom
• Skúsenosť s projektmi Offshoringu
• Skúsenosť z finančného priemyslu (bankovníctvo, spracovanie platieb, platby kartou)
• Skúsenosť s prácou v medzinárodnom prostredí
• Certifikácia ISTQB

Seiteq s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2597242   Dátum zverejnenia: 17.7.2017