Windows Server Administrator

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Česko, Bratislava, okres Žilina, Moravskosliezsky kraj, Brno - město, Brno - venkov, Okres Ostrava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozice Windows Server Administrátora Vás dostane k nejmodernějším Cloudovým technologiím a spolupráci s Microsoftem. Náplní práce je podílění se na mezinárodních projektech, monitoring, optimalizace a správa vzdálených MS Windows serverů mezinárodních společností, správa Active Directory, instalace aktualizací, aplikací a správa zálohování, virtualizace a tvorba automatizačních skriptů.

Zamestnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• možnost zvýšit své dovednosti v rámci interních a externích školení, možnost certifikací a kurzy AJ zdarma
• příjemné relaxační zóny (xbox, fotbálek, šipky, kulečník, apod.)
• pružná pracovní doba včetně možnosti práce z domova
• týden dovolené navíc, stravenky, přispěvek na pojištění, finančí odměny při životních jubileích, MS Office Suite pro domácí užití, káva a čaj na pracovišti + za body v programu Cafeteria je možnost proplacení dovolené nebo různých kurzů

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Společnost je jednou z největších IT společností v České republice a zabývají se i outsourcingem pro severské krajiny. Její produkty pomáhají v práci a usnadňují každodenní život milionům lidí po celém světě.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, administrace, Windows

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co je třeba znát?
• znalost Windows serverů, základy sítí – TCP/IP, DNS, DHCP, práce s Active Directory a znalost používání virtualizačních nástrojů jako např. Vmware či Hyper-V
• chuť učit se nové technologické postupy
• ochota pracovat v týmu a vzájemně si pomáhat
• aktivní angličtinu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2563961  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou