Systémový administrátor MS

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovedá za bezporuchovosť, prevádzkyschopnosť a bezpečnosť infraštruktúry Microsoft serverov,
-realizuje inštalovanie, testovanie, preventívnu a korektívnu údržbu,
-identifikuje poruchy a zabezpečuje ich odstránenie,
-vykonáva plány zálohovania a obnovy vrátane testovania postupov navrhnutých procesov zálohovania a obnovy.

- príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
- tím buildingové akcie
- vzdelávací program
- zvýhodnené ceny skipassov a aquapassov pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

Informácie o výberovom konaní

40 hod. týždenný úväzok
3 mesačná skúšobná doba
pracovný pomer na dobu určitú – 1 rok, potom dobu neurčitú

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je popredná spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

-Min. 1 rok prax v oblasti Systémový Administrátor Microsoft, Sharepoint, Active Directory, Exchange, IIS,

-Administrácia zahrňujúca: Active Directory, Exchange, Lync, Sharepoint, IIS, VMWare,

-Pokročilá znalosť serverových technológií: Windows server 2008, TCP/IP, DHCP, DNS, VPN,

-Certifikácia MCSE, CCNA/CCIE, VCP výhodou.

Znalosť operačných systémov:
- Microsoft
- .NET technológií
SQL server
Znalosť vysoko dostupných riešení na týchto platformách.

Osobnostná charakteristika:
- Komunikatívnosť
- Zodpovednosť
- Tímový hráč

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2241178  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od skúseností uchádzača