Java developer (Telco)

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka
- vývoj pridelenej časti aplikácie na platforme JAVA podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
- implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, nasadenie do produkcie
- spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

- zaujímavá práca na atraktívnych projektoch
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- skvelý tím a pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém

Našim klientom je významná SW spoločnosť so sídlom v Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Ďakujeme kandidátom za prejavený záujem o prácu na tejto pozícií. Kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- relevantná prax vo vývoji objektovo-orientovaných aplikácií
- JAVA SE, JSF, JPA (Hibernate)
- znalosti a skúsenosti s aplikačnými servermi - napr. Tomcat
- znalosť GIT
- Drools
- CSS
- VŠ vzdelanie informatického zamerania
- angličtina – pokročilá komunikatívna úroveň

Výhodou:
- skúsenosti s databázovým serverom MS SQL

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2238135  Dátum zverejnenia: 11.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúseností uchádzača