Java/SQL Specialist (programming & analyses)

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zber a analýza biznis požiadaviek (spolupráca s biznis používateľom pri príprave).
• Tvorba špecifikácie v oblasti dizajnu - funkčnosti, procesov a rozhraní (GUI a iné) pre vývoj alebo úpravu SW.
• Vlastný vývoj resp. udržiavanie a ďalší rozvoj aplikácií hlavne v oblasti front-endu na platformách JAVA, v malej miere PHP.
• Spolupráca s externým dodávateľom pri spoločnom vývoji, integrácii (integrovanie aplikácií cez WEB rozhrania back-endu (Web REST služby) a nasadzovaní riešení vrátane testovania integrovaných riešení.
• Príprava a udržiavanie programátorskej a technickej dokumentácie v dohodnutej forme, vrátane dokumentovania kódu.
• Ostatné štandardné projektové činnosti pri vývoji SW.

-práca v stabilnej spoločnosti
-možnosť podieľať sa na návrhu a rozvoji aplikačnej architektúry Web frontendových riešení
-možnosť podieľať sa na štandardizácii aplikácií v oblasti ich dizajnu a ovládania
-zaujímavá a rozmanitá práca
-možnosť osobného rozvoja
-možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
-pružný pracovný čas
-dni pracovného voľna naviac
-rehabilitačné a regeneračné služby
-zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme spätne iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Naším klientom je moderná a stabilná finančná inštitúcia - TOP firma na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Počítačové znalosti - Programovanie:

o Znalosť Java: JSE/J2EE podmienkou.
o Skúsenosť s Java EE FrameWorkami ako Apache Cordova, Mojarra, Eclipse, Enterprise Java Beans 3 resp. orientácia v nich vítaná.
o Java application servers: JBoss Wildfly , Apache Tomcat
o Znalosť databázových platforiem: MS SQL (nutná), MS Access, Informix (vítaná).
o Znalosť ANSI SQL jazyka - s dôrazom na MS Transact SQL (aktívna znalosť nutná), Informix SQL (čítanie štruktúr).
o HTML, CSS, JavaScript/JQuery.

• Počítačové znalosti - Používateľ:

o Znalosť OS:
 MS Windows v rozsahu potrebnom pre vývoj aplikácií nutná.
 Linux Redhat 6
o Znalosť operačných systémov Android, iOS pre potreby testovania a nasadzovania multiplatformových aplikácií nutná, znalosť pre potrebý vývoja mobilných aplikácií vítaná.
o Znalosť MS Office pre potreby tvorby dokumentácie.

Skúsenosti/zručnosti a osobnostné predpoklady:

• Skúsenosti v oblasti vývoja na platfore Java/MS SQL.
• Skúsenosti v oblasti vývoja na platformách MS Access a PHP aplikácií vítané (pre účely drobných úprav existujúcich aplikácií).
• Schopnosť dizajnovania obrazoviek pre Web aplikácie s pohľadu optimálnej ergonómie, definovaných štandardov, responzívneho dizajnu.
• Orientácia v problematike frameworkov s responzívnym dizajnom.
• Orientácia v oblasti aplikačnej architektúry WEB aplikácii a princípov fungovania ESB.
• Samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť a bezúhonnosť.
• Dobré prezentačné, komunikačné a argumentačné zručnosti.

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2237114  Dátum zverejnenia: 7.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2000 EUR/mesiac