Recepčná v administratíve

SEGUM - trade s.r.o.

Miesto práce
ALBERO nábytok,Bosákova ulica, Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň : organizácia práce na recepcii, príprava podkladov pre účtovníka, uvádzanie návštev k vedeniu firmy, príprava občerstvenia na rokovania, starostlivosť o kuchynku, pošta, rozdeľovanie pošty do komunikačného centra, prepájanie prichádzajúcich hovorov, podávanie informácií zákazníkom, správa centrálnej emailovej adresy, vybavovanie úloh podľa pokynov nadriadeného, evidencia faktúr a zmlúv, obstarávanie kancelárskych potrieb a drobného inventáru,spracovanie elektronickej dochádzky, tvorba tabuliek v programe Microsoft Excel.

Záujemcovia o ponúkanú pozíciu zašlite prosím životopis a aktuálnu fotografiu na našu emailovú adresu chvala@segum.sk . Ďakujeme všetkým záujemcom, oslovíme len vybratých.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup ku prideleným úlohám, príjemné vystupovanie a komunikácia, sympatický vzhľad. Nenáročná práca vhodná aj pre absolventky bez praxe na získanie prvých pracovných skúseností.

SEGUM - trade s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom a maloobchodom s nábytkom. Spoločnosť prevádzkuje sieť špecializovaných predajní spálňového nábytku pod názvom " Štúdio zdravého spánku " a obchodný dom s nábytkom ALBERO.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bosákova 5
851 04 Bratislava
www.albero.sk , www.segum.sk
ID: 446087   Dátum zverejnenia: 29.11.2016