Odborný predajca nábytku - ALBERO

SEGUM - trade s.r.o.

Miesto práce
Nábytok ALBERO, Bosákova 5, 851 04 Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky na osobnom pohovore. Minimálny plat od 800 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné poradenstvo pri predaji nábytku v obchodnom dome ALBERO :
- prezentácia ponúkaného nábytku zákazníkom
- návrh rozmiestnenia nábytku v interiéri
- vypracovanie cenovej ponuky
- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi
- spracovanie kúpnej zmluvy
- vystavovanie faktúr za predaný tovar
- práca s registračnou pokladnicou

- fixný plat plus odmeny
- koncoročné odmeny
- školenia
- zamestnanecké zľavy

Ak Vás naša ponuka pracovného miesta zaujala, pošlite nám životopis na adresu chvala@segum.sk.
Oslovíme len vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy
ArCon - základy

Práca úspešného odborného predajcu nábytku v súčasnosti vyžaduje dokonalé znalosti o ponúkanom nábytku, prehľad v sortimente a schopnosť byť pre zákazníka poradcom, pri jeho problémoch so zariaďovaním bytu, či domu. Preto sa od úspešného záujemcu vyžaduje schopnosť sympaticky komunikovať, zvládnuť prácu s počítačom, prácu s pokladňou, záujem o nové trendy v oblasti zariaďovania interiérov a technické myslenie. Veľkou výhodou je práca s programom ArCON na tvorbu 3D návrhov, nie je to však podmienka.
Vzhľadom na otváracie hodiny obchodného domu sa jedná o nepravidelný pracovný čas a zmeny vychádzajú aj na soboty a nedele, ale princíp je dlhý a krátky týždeň plus dni naviac do dohodnutého mesačného fondu odpracovaných hodín.

SEGUM - trade s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom a maloobchodom s nábytkom. Spoločnosť prevádzkuje sieť špecializovaných predajní spálňového nábytku pod názvom " Štúdio zdravého spánku " a obchodný dom s nábytkom ALBERO.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bosákova 5
851 04 Bratislava
www.albero.sk , www.segum.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anton Chvála
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1923789   Dátum zverejnenia: 23.5.2016