Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

SEGULA Technologies is an international engineering and consulting company in advanced innovation.

The Group offers its customers technical expertise and excellence of its employees specific to each business sector: automotive and industrial vehicles, aerospace and defence, rail, energy, naval, industries…

Key figures:
7.000 employees, 19 countries, 5 RD centers,…

Development engineer product - automotive industry (Ref. č.: DEV_ENG_001)

Segula Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Ponúkaný plat (brutto): 2000 - 3500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.08.2012
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
The Development Engineer is responsible for technical product definition and process feasibility at the instrument panel, in line with program planning, quality and cost targets.

• Definition components requirements including critical characteristics
• Assure of all customer requirements, based on customer’s specifications
• Creation of product specifications and supplier’s specification
• Maintenance of bill of material (prototypes, series), tracking list of components and action plans in the particular valid systems.
• Set-up and monitoring of tooling schedule
• Follow-up of product validation
• Lead of product change management
• Execution of documentation of meeting
• Follow-up of part life cycle documentation
• Coordination between the members of the project if comprehensive part changes occur (interface management).
• Analyze product, define action plan for improvement and implementation of changes in order to ensure product quality in line with customer expectation
• Presentation of product and action plan
• Prepare rework sheets
• Failure analysis on instrument panel
• Maturity improvement (coordination, definition, tracking)

Profile:
• Master's degree in engineering
• Experience in Design & Development within an industrial environment, ideally in the automotive industry interior systems
• Knowledge and experience in Project Management process
• Team player with strong communication skills
• International mind set

Job is located in Germany for a 2 years period / project initialisation and development. Possibility for an extension to accompaign launch start up in England for 1 year.

Candidate must have at least 7 years experience on products development for automotive industry.

English language is required, German will be an advantage
Iné výhody
Accomodation and bonus according project

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
technické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
CATIA - pokročilý
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
7

Počet rokov praxe:
7
Počet rokov praxe
7

V SEGULA Technologies je v rámci Francúzska a v zahraničí pripravených 6000 spolupracovníkov pomáhať svojim klientom pri ich rozsiahlych inovačných projektoch. Aby spolu s nimi tvorili budúcnosť.

Spoločnosť SEGULA Technologies bola založená v roku 1985 a v súčasnosti patrí k lídrom v oblasti strojárskeho a inovačného poradenstva. Skupina pôsobí vo viacerých sektoroch: v priemysle (automobilový, letecký, lodiarenský, železničný, energetický, nukleárny, farmaceutický, ...) rozvíja inžiniersku činnosť, čo je hlavnou aktivitou skupiny, ale prostredníctvom svojej divízie informačných technológií sa orientuje aj na sektor služieb (bankovníctvo, financie, poisťovníctvo).

SEGULA Technologies má vo Francúzsku a zahraničí 70 pobočiek (Európa, Argentína, Brazília, Čína, Rusko, Spojené štáty americké), ktoré sú umiestnené vo veľkých priemyselných centrách.

Cieľ?

Byť čo najbližšie ku miestu pôsobenia klientov, aby svojou blízkosťou mohla čo najlepšie podporovať projektové tímy a posilnia svoju reaktivitu.

Naše know-how: poradenstvo, spracovanie technickej dokumentácie, výroba, priemyselné zariadenia rôzneho druhu, inžinierska činnosť pri vývoji produktu/procesu, informačné činnosti.

www.segula.fr
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Strojársky priemysel
Europeum Business Centre Suche Myto, 1 Zobraziť na mape
811 03 Bratislava
Kontakt
Kontaktná osoba: Pierre Morelli
E-mail: poslať životopis
ID: 1271678   Dátum zverejnenia: 7.6.2012
Lokalita: Nemecko
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke