Java Software Developer

Seges s.r.o.

Miesto práce
Laurinská 8, 811 01 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
23.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- agilný vývoj softvérových produktov
- vývoj v jazyku Java s frameworkami - Spring, Spring Boot, Spring MVC, Hibernate, JPA, JDBC, Tomcat, ...
- plnohodnotný člen pri analýze požiadaviek a návrhu moderného riešenia, používajúceho REST, synchrónne a asynchrónne spracovanie, event-sourcing, …
- práca na slovenských a zahraničných projektoch
- participácia na transformácii na technológie ako Scala, Go, Clojure, Node.js
- ak ešte nie si majster, ukážeme ti zákutia vývoja softvéru

Bolo by dobré, aby si mal(a):
- skúsenosti s písaním úhľadných Java aplikácií
- prehľad v Java frameworkoch
- funkcionálne a/alebo objektovo-orientované myslenie
- nehynúci hlad po nových technológiách a dlhodobo-udržateľných riešeniach
- automatizuješ a píšeš testy
- zaujímajú ťa trendy a ich aplikácia do praxe (Reactive apps, REST, event-sourcing, functional programming)

- variabilitu projektov
- osobný prístup, priamu a otvorenú komunikáciu
- podporu jazykových aktivít - angličtiny
- podporu športových aktivít - joga, vlastná posilovňa, strongmen/triatlon, horolezectvo, beh, šípky
- podporu hudobných aktivít - nahrávacie štúdio
- dynamický pracovný čas
- rozvíjanie prezentačných schopností a iných soft skills v praxi
- power-coffee a iné gastronomické vychytávky
- exkluzívne prostredie na prácu, záhrada a veselí kolegovia
- férové platové ohodnotenie na základe vedomostí a príspevku do firemnej kultúry

Poprosíme okrem CV o prípadné zaslanie liniek na GitHub, BitBucket, LinkedIn alebo webové stránky projektov/produktov, s ktorými sa chcete pochváliť, že ste na nich spolupracovali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V našej dielničke vytvárame YesElf - platformu na digitálnu adopciu, ktorú denne používa tisíce používateľov z celého sveta. Náš ML model šrotí real-time kopec dát, z ktorých predikujeme zmätenosť a ciele používateľa a odporúčame mu vhodný obsah. Platforma je postavená na modernom stack-u a plná technických výziev, ktoré máš možnosť spolu s nami rozlúsknuť.

Pristupujeme individuálne k ľuďom aj projektom, nemáme zložitú organizačnú štruktúru ani komplikované procesy – uprednostňujeme “best practices” a komunikáciu. Fungujeme agilne, používame moderné technológie, nebojíme sa skúšať nové veci, automatizujeme čo sa dá. Sme síce malá firma, ale veci robíme profesionálne – plánujeme, testujeme, dokumentujeme, … . Nehasíme požiare, ale projekty máme pevne pod kontrolou. Organizujeme a podporujeme vývojársku komunitu (Java Group Slovakia, Docker Group Bratislava, Google Developer Group Bratislava). V chladničke máme vždy nejaké to pivko, chodíme sa naťahovať na jogu a visieť na umelú stenu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2526100  Dátum zverejnenia: 20.10.2016