Logo Seesame, s.r.o.

PPC špecialista – part time alebo full time

Seesame, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacna faktúru alebo ekvivalent TPP podľa veľkosti úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Digitálna stratégia:

  • výber optimálneho mixu kanálov a formátov reklamy s prihliadnutím na cieľ kampane a cieľovú skupinu.

  • príprava mediálnych plánov a definovanie KPIs pre jednotlivé kampane.

Exekúcia:

  • realizácia väčších kampaní naprieč platformami ako Meta, Google Ads, LinkedIn, ale občas aj Snapchat, Etarget a iné.

  • správa a optimalizácia menších kampaní na sociálnych sieťach.

Analytika:

  • efektívne sledovanie, vyhodnocovanie a reportovanie výsledkov kampaní.

Kto sme?

Už 30 rokov sme jednotkou na trhu PR agentúr na Slovensku. Napriek tomu máme stále drive prinášať inovatívne riešenia. Nie náhodou sme tento rok dostali ďalšie 3 prestížne medzinárodné ocenenia za inovácie SABRE AWARDS za PR in Metaverse či boj s nenávisťou v online priestore.

Seesame je digitálna PR agentúra. Dobre vieme, že takmer všetka komunikácia je dnes online a práve tam majú firmy veľkú možnosť ovplyvniť svoju reputáciu a biznisové výsledky. Na internete si ľudia robia názor, využívajú ho aj na nákupy a je čoraz ťažšie ich nielen osloviť, ale najmä udržať ich pozornosť. Preto stále hľadáme nové spôsoby, ako zaujať obsahom, formátom, ale aj nasadením a technickou vymakanosťou kampaní.

Čo ti ponúkame:
✅flexibilný pracovný čas s možnosťou čiastočnej práce z domu.

✅konkurenčný plat a zaujímavé benefity podľa rozsahu úväzku.

✅príležitosť pracovať v inovatívnom a kreatívnom prostredí s možnosťou realizácie a rozvoja vlastných nápadov.

Rozsah a formu spolupráce si radi nastavíme tak, aby vyhovovala nám aj tebe. Prosím, daj nám ale rovno vedieť, či preferuješ part time, alebo full time úväzok.

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Koho hľadáme?

Ak máš skúsenosti s vytváraním digitálnych stratégií, exekúciou kampaní naprieč rôznymi reklamnými platformami a výborné analytické schopnosti, daj nám o sebe vedieť. Časovo môže ísť o cca. polovičný úväzok, ale radi sa s tebou pobavíme o rôznych možnostiach.
Ak máš totiž podnikavé myslenie a chuť rozvíjať a predávať služby, môže to byť aj fulltime.

Požiadavky na kandidáta:

nehľadáme juniora na zaučenie. Potrebná je niekoľkoročná skúsenosť s reklamami na platformách Meta, LinkedIn a Google Ads.

schopnosť priebežne vyhodnocovať a optimalizovať kampane.

analyzovať a interpretovať výsledky.

pripravovať prehľadné reporty a formulovať odporúčania pre budúcnosť.

pravidelné sledovanie trendov v digitálnom marketingu a reklame.

vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti.

schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu.

znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni.

Prečo Seesame?

Byť lídrom na trhu už viac ako 27 rokov nie je len tak – neustále sledujeme nové trendy, meníme ponuku našich služieb, rozvíjame naše zručnosti a rastieme. V Seesame sa je stále čo nové naučiť. Prácou u nás získaš obrovské skúsenosti zo sveta komunikácie, PR, digitálu, naučíš sa, ako fungujú odvetvia našich klientov, ako napr. kampane pre neziskovky, brand & lifestyle PR či employer branding. Bonusom bude zázemie agentúry s dlhoročnými skúsenosťami, bohatým odmeňovacím systémom a hravo-sarkastickým tímom viac ako 50 kolegov.

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.
Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajú výsledky vo vzťahoch aj podnikaní.

Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.
Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4828493  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac