Account manager PR

Seesame, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné vedenie a organizovanie práce pre klientov agentúry
- Príprava a exekúcia komunikačných kampaní
- Organizácia eventov
- Konštruktívne a efektívne riešenie zadaní
- Komunikácia s externými dodávateľmi a internými kolegami

- Mladý a dynamický kolektív
- Spolupráca na zaujímavých a kreatívnych projektoch
- Nové kreatívne priestory a chillout zóna s hojdačkami, stolným futbalom a pravidelnou piatkovou happy hour J
- Účasť na vzdelávacích aktivitách a prednáškach a možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme
- Finančný fond na podporu osobného rozvoja, vzdelávania a relaxácie podľa vlastného výberu
- Systém 13. a 14. platov a bonusov

V prípade záujmu pošlite CV a krátky motivačný list na pistekova@seesame.com s predmetom
Account Manager

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- organizačné a prezentačné zručnosti
- komunikatívnosť, výborná práca s jazykom a textom
- zodpovednosť a samostatnosť
- flexibilita
- zmysel pre detail
- chuť učiť sa

Do tímu najväčšej a najúspešnejšej slovenskej komunikačnej agentúry Seesame, s.r.o. hľadáme človeka, ktorý je samostatný, má nadhľad a vie pohotovo reagovať v nepredvídateľných situáciách. Uchádzač/ka musí mať organizačné schopnosti a vynájsť sa pri riešení neštandardných situácií. Dôležitými predpokladmi sú systematický prístup k práci, manažérske schopnosti a dobré ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom. Seesame, s.r.o. poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 2817368   Dátum zverejnenia: 18.11.2016