Krajčírka

SEDRYK LE BLANC s.r.o.

Miesto práce
Škultétyho 1, 831 03 Bratislava-Nové Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vlastníte šijací stroj? Potrebujete si privyrobiť? Máte skúsenosti s úpravou pánskych odevov? Pre sieť našich predajní v nákupných centrách hľadáme krajčírku/krajčíra s praxou. Náplň práce zákazková úprava pánskych odevov - oblekové, športové saká, oblekové nohavice, košele atd.. Vyzdvihovanie odevov denne priamo na predajni - Central Bratislava.

Zázemie medzinárodnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Dobré platové ohodnotenie

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku, na e-mailovú adresu [email protected]. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nutná prax v úpravách pánskej konfekcie!
- precíznosť
- profesionalita

Sedryk Le Blanc® je medzinárodná a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá je špecifická vysokou kvalitou pánskych a dámskych košieľ, oblekov, kravát, nohavíc a kabátov. Kolekcie Sedryk Le Blanc® sú luxusné, štýlové a originálne svojim nadčasovým dizajnom. Naše motto " oblečte sa od hlavy až po päty a to na jednom mieste - Sedryk Le Blanc® "

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2839448  Dátum zverejnenia: 5.12.2016