Predavač - asistent predaja v obchode 500-1680 €/ Sedryk Le Blanc Europa SC

SEDRYK LE BLANC s.r.o.

Europa SC Banská Bystrica, Na Troskách 25, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Máj 2016
500 - 1680 EUR/mesiac, Istota základneho platu, plus SPRAVODLIVÉ PRÉMIE

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DAJ ZO SEBA VIAC A ZAROB SI DVAKRÁT TOĽKO AKO JE BEŽNÉ.
Do nášho zabehnutého tímu hľadáme posilu na pozíciu asistent/ka predaja pánskej konfekcie v predajni SEDRYK LE BLANC, EUROPA SC, Banská Bystrica.

Máš cit pre pánsku módu? Vieš kombinovať farby? Si milá, komunikatívna a nebojíš sa hovoriť s ľuďmi? Hľadáme niekoho pre koho je móda vášňou, niekoho kto sleduje módne trendy.
Práca vhodnejšia pre ženu vo veku 30 až 55 rokov s úsmevom a optimistickou povahou, ktorú dokáže preniesť aj na zákazníka.
Niekto pre koho je samozrejmé, že pre zákazníka sa dá spraviť vždy viac.
Že čas, ktorý mu venuje zákazníka nadchne natoľko, že sa bude vracať vždy kvôli ochote a príjemnému vystupovaniu. Pocit, ktorý nadobudne práve vďaka VÁM.

SEDRYK LE BLANC vám naopak vytvorí podporu v dostatku tovaru (skladom vždy viac ako 600 druhov košieľ, sák, oblekov, motýlikov a kravát), príjemným prostredím a tým najdôležitejším a to kolektívom, VŽDY ROVNAKO NALADENÝCH KOLEGÝŇ, s ktorými budete spolupracovať, na ktoré sa budete tešiť.

Jediná podmienka je čestnosť a zodpovednosť vo vzťahu k inventúre a kase.
Naše jednanie je čestné a to očakávame práve od teba.

Pokiaľ ste sa tu našli, pošlite nám svoj životopis. NUTNÉ FOTO!! (životopisy bez fotky bohužiaľ neakceptujeme).

DODRŽUJEME DOHODY A SME FEROVÍ.
Zázemie medzinárodnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Dobré platové ohodnotenie + prémie podľa dosiahnutých tržieb.
Perspektívne zamestnanie.

- veľmi pekné pracovné prostredie
- priateľský pracovný tím
- stravné lístky

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám pošlite svoj motivačný list a životopis v slovenskom jazyku, NUTNÁ FOTOGRAFIA na e-mailovú adresu [email protected] (životopisy bez fotky bohužiaľ neakceptujeme).
Na pohovory budeme kontaktovať telefonicky len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky (vo vzťahu k počtu odpovedí, ďakujeme za pochopenie).

Ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem o prácu u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ochotu učiť sa nové veci a rozvíjať sa
Príjemný vzhľad a vystupovanie
Veľkú dávku sebamotivácie a pozitívny prístup k zákazníkom
Cit pre značku a cieľového zákazníka
Vzťah k čistote a poriadku
Ústretový prístup k riešeniu problémov
Ústretový a proaktívny prístup k zákazníkom
Schopnosť pracovať pod tlakom
Schopnosť zvládať náročné situácie
Energické vystupovanie, komunikatívnosť
Prirodzený nenútený prejav, ochota pomôcť

Sedryk Le Blanc® je medzinárodná a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá je špecifická vysokou kvalitou pánskych a dámskych košieľ, oblekov, kravát, nohavíc a kabátov. Kolekcie Sedryk Le Blanc® sú luxusné, štýlové a originálne svojim nadčasovým dizajnom. Naše motto " oblečte sa od hlavy až po päty a to na jednom mieste - Sedryk Le Blanc® "

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2456943  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1680 EUR/mesiac, Istota základneho platu, plus SPRAVODLIVÉ PRÉMIE