Grafik DTP

SEDEM - reklamná agentúra s.r.o.

Miesto práce
Textilná 7/A, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreatívne grafické návrhy, príprava pre tlač, rôzne grafické práce...

Stabilná práca, skvelý kolektív, seriózny prístup, práca v peknom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Prosíme posielať životopis a výber ukážok prác mailom.
Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kvalitného, samostatne pracujúceho grafika, kreatívneho, skúsenosti v odbore výhodou. Ponúkame serióznosť a výborné ohodnotenie, dobrý kolektív a zaujímavú prácu. Kladieme veĺký dôraz na kvalitu práce. Výhodou sú znalosti tvorby web stránok.

Dobre zabehnutá reklamná & kreatívna agentúra SEDEM s centrálou v Košiciach a pobočkou v Bratislave poskytuje svoje služby na slovenskom i zahraničnom trhu už viac ako 25 rokov. Agentúra je zameraná na výrobu reklamných materiálov každého druhu, atypickú reklamnú výrobu, komunikačné služby, či online marketing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1468620  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou