Hlavný účtovník - účtovníčka - zastupovanie počas PN

SECURITON Servis, spol. s r.o.

Miesto práce
Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie podvojného účtovníctva, spracovanie ročnej účtovnej závierky, priebežnej účtovnej závierky, vrátane vypracovania účtovných výkazov - Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky k účtovnej závierke, vystavovanie odberateľských faktúr, spracovanie podkladov k fakturácii, vypracovanie interných dokladov, komunikácia s dodávateľmi, vypracovanie daňového priznania za príslušné zdaňovacie obdobie a zabezpečenie odvodu preddavkov, dane z príjmu PO, dane z motorových vozidiel, zabezpečenie úhrady daní a poplatkov, vedenie kompletnej evidencie pre potreby zákona o DPH, vypracovanie daňových priznaní a odvod DPH, spracovanie štatistických výkazov, komunikácia s daňovým úradom/ďalšími štátnymi inštitúciami.

V prípade záujmu zašlite životopis s motivačným listom e-mailom na adresu [email protected]. Uvítame kontakt na predchádzajúcich zamestnávateľov, ktorí môžu poskytnúť hodnotenie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

ovládanie zákona o účtovníctve a postupov účtovania pre podnikateľov, zákona o dani z príjmov, zákona o DPH, obchodného zákonníka a ostatných súvisiacich zákonov a predpisov, ovládanie účtovného programu KARAT výhodou.

SECURITON Servis, spol. s r.o. - stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti ochrany majetku a zabezpečovacích systémov s 30 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1941609  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore