Právnik/Právnička v medzinárodnej spoločnosti

SECURITAS SK s. r. o.

Turčianska 2, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2024
2 000 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje min. garantovanú sumu základnej mzdy, ktorá môže byť vyššia v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná, medzinárodná spoločnosť, ktorá podniká v oblasti bezpečnostných služieb a do nášho dynamického tímu hľadáme motivovaného kolegu/kolegyňu so zmyslom pre právne záležitosti. Ak si to práve Ty, pridaj sa k nám!

AKÝ BUDE TVOJ PRACOVNÝ DEŇ U NÁS?

Budeš pracovať v moderných priestoroch v Apollo Business Center, v mladom, dynamickom kolektíve. Obed si vychutnáš v okolitých reštauráciách, kde nájdeš jedlá "od výmyslu sveta". Poobednú kávičku si dáš v našom oddychovom priestore. Rôznorodá pracovná náplň ti dá priestor pre tvoj profesijný rozvoj. Hlavná náplň práce:

*Agenda spojená s tvorbou a pripomienkovaním nových a existujúcich dodávateľsko-odberateľských zmlúv.

*Kontrola zmlúv a interných smerníc spoločnosti z právneho hľadiska.

*Tvorba, aktualizácia a sledovanie platnosti interných poverení na zastupovanie spoločnosti.

* Kontrola, resp. úprava záznamov o spracovateľskej činnosti.

*Posúdenie právnych rizík pri uzatváraní nových odberateľských a dodávateľských zmlúv.

*V prípade kontroly alebo auditu zo strany materskej spoločnosti SECURITAS AB: sumarizácia právnych podkladov potrebných na vykonanie kontroly/auditu.

* Všeobecné právne poradenstvo v oblasti obchodného práva, pracovného práva a GDPR.

* Účasť na mesačných stretnutiach organizovaných materskou spoločnosťou SECURITAS AB.

*Dodržiavanie a  implementácia interných nariadení zo strany materskej spoločnosti SECURITAS AB.

​​* Príjemné pracovné prostredie
​* Práca v menšom, dynamickom kolektíve
​* Pružný pracovný čas
​* Príležitostná práca z domu
​* Rozvojové aktivity hradené zamestnávateľom, teambuildingy
​* Benefitný program Multisport
​* Pracovný notebook a mobilný telefón je samozrejmosťou​​

Vyhradzujeme si právo kontaktovať vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované predpoklady na výkon práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti práva
  • Zručnosť tvoriť písomné dokumenty
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Argumentačné a analytické zručnosti
  • Zameranie na detail
  • Aktívny prístup k riešeniu úloh, iniciatívnosť
  • Odbornosť, precíznosť, dôslednosť
  • Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
  • Tímový hráč
  • Dobrý time management

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4835011  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac