Bezpečnostný pracovník na objekte ( nie obchod )

SECURITAS SK s. r. o.

okres Malacky, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných bezpečnostných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
- zabezpečovanie ochrany majetku alebo osôb,
- obsluhovanie bezpečnostných zariadení, monitorovanie kamerového a bezpečnostného systému,
- ochrana súkromného majetku pred poškodením, znehodnotením a odcudzením,
- preventívna kontrola osôb pri vstupe do strážených objektov,
- vykonávanie pravidelných obchôdzok zvereného objektu,
- spolupráca so zložkami policajného, hasičského a záchranného zboru,
- kontrolovanie a zabraňovanie nepovoleným vstupom a vstupom s nepovolenými predmetmi,
- dodržiavanie pokynov nadriadeného pracovníka bezpečnostnej služby.

- práca v nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- nadštandardné platové ohodnotenie,
- stravné lístky v cene 3,90 eur.

Ak Vás táto ponuka zaujala zašlite nám Váš životopis vybraním možnosti poslať spoločnosti životopis. Odpovieme uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti SECURITAS SK s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- tímová práca
- rozhodovanie
- samostatnosť
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie,
- bezúhonnosť,
- zdravotná spôsobilosť,
- čistý odpis registra trestov,
- preukaz odbornej spôsobilosti pre výkon SBS podmienkou!!!

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3163810  Dátum zverejnenia: 18.8.2017