Bezpečnostný pracovník - Nie obchod

SECURITAS SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme bezpečnostných pracovníkov na objekty v Bratislave a Senci.

Ponúkame prácu na TPP v nadnárodnej spoločnosti, zaujímavé finančné ohodnotenie, vernostný bonus, stravné lístky v cene 3,20 eura. V prípade mimobratislavských uchádzačov poskytujeme ubytovanie, z ktorého hradíme 50%. Podmienkou prijatia je bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť a platný preukaz odbornej spôsobilosti pre výkon SBS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, platný preukaz odbornej spôsobilosti pre výkon SBS, skúsenosti s riadením tímu bezpečnostných pracovníkov.

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2046766  Dátum zverejnenia: 14.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou