Servisný technik, tester - Integrované bezpečnostné systémy

SecuriLas, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7/C, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konfigurácia systémov a technická podpora v rámci projektového a realizačného tímu, technická podpora a servisná činnosť (HW, SW) pre koncových zákazníkov, testovanie produktov bezpečnostných systémov na IP platforme.

Možnosť vzdelávania sa a profesionálneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Životopis zasielajte na adresu [email protected]. Ozveme sa len uchádzačom, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax vhodná pre absolventa za predpokladu praxe popri štúdiu.

- anglický jazyk - telefonická a emailová komunikácia s technickou podporou, absolvovanie školení v zahraničí, preklad technických manuálov
- analytické schopnosti; procesná analýza a návrh riešenia v rozsahu časti projektu
- kreativita, tvorivý prístup k riešeniu problémov
- schopnosť samostatného rozhodovania
- schopnosť efektívne odovzdávať informácie
- schopnosť samostatného vzdelávania
- skúsenosti s konfiguráciou PC a serverov (HW, OS)
- skúsenosti s inštaláciou a administráciou WXP/7/8, Server 2003/2008/2012
- skúsenosti s IP kamerovými prípadne Security systémami SKV, EZS - výhodou
- skúsenosti s administráciou SQL, MS Server Doména, AD, Exchange - výhodou
- skúsenosti s konfiguráciou Wifi, firewall, networking - výhodou

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnou elektronickou ochranou objektov od najvýznamnejších svetových výrobcov bezpečnostných systémov. Viac informácií: www.securilas.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1989070  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou