Office Manažérka/asistentka riaditeľa

Secure one s. r. o.

Miesto práce
Teslova, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pošta, telefonická a mailová komunikácia

- Skenovanie, kopírovanie a tlačenie dokumentov

- Evidencia faktúr a obeh dokladov

- Zabezpečenie chodu kancelárie, písomná agenda riaditeľa

- Spolupráca s externou účtovnou firmou, príprava podkladov pre mzdy a faktúry

- Hospodárska korešpondencia

- Zodpovednosť za vedenie zoznamov a databáz

- Objednávanie kancelárskych potrieb, drogérie

- Komunikácia s úradmi a poisťovňami

- Spolupráca s obchodnými partnermi, dodávateľmi

- Spracovanie firemnej dokumentácie a zabezpečenie jej archivácie

- Príjemný a priateľský malý kolektív

- Všetko potrebné zázemie a vybavenie pre plnenie pracovných úloh

- Stabilné pracovné miesto

- Možnosť absolvovať odborné kurzy

- Koncoročné odmeny

- Stravné lístky v hodnote 6 €

- Pevná pracovná doba 8h - 16:30 h na TPP

- Príležitosť rásť a rozvíjať sa v rámci spoločnosti

V životopisoch uveďte: Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Secure one s. r. o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

asistentka, office manager, sekretárka, administratívny pracovník

Počet rokov praxe

3

- Samostatnosť a schopnosť dotiahnuť veci do konca

- Znalosť práce s Wordom a Excelom na pokročilej úrovni je nevyhnutná

- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

- Odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie

- Chuť učiť sa

- Proaktívny prístup

- Znalosť strojopisu

- Skúsenosti s prácou v kancelárii

Spoločnosť Secure one s. r. o. je súkromná bezpečnostná služba s dlhoročným pôsobením na celom území Slovenskej republiky. Spoločnosť je zameraná na vykonávanie fyzickej ochrany, monitorovanie objektov prostredníctvom Pultu centralizovanej ochrany, montáž zabezpečovacích a kamerových systémov. Sídlo spoločnosti je v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788318  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac