Barista-ka / čašník-čka

SECRET SK, s.r.o.

Miesto práce
Senec,Lichnerova 66
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v štýlovej prevádzke cukrárne so zmrzlinou, kaviarne s barom a rýchlym snackom po značkou Eiscafe Delikana.
Pripravovať rôzne druhy kávy a nápojov podľa predpísaných štandardov.
Príjemne a profesionálne obsluhovať zákazníkov tak, aby sa do Eiscafe Delikana s radosťou vracali.
Starosť o celý úsek Eiscafe Delikana – príprava stanovišťa na prevádzku, sledovanie stavu zásob, aktívna podpora ponuky produktov zákazníkovi a udržanie skvelej čistoty.
Eiscafe Delikana je taký ostrovček pohody a Vy budete na tejto pozícii zákazníkovi spríjemňovať deň dobrou kávou, milým úsmevom a chvíľkou odpočinku.

Možnosť kariérneho rastu,
fixný príjem + bonusy a pohyblivú časť príjmu,
ktorú môžete ovplyvniť.
Firemné školenia.
Firemné teambuildingové akcie.

Stručný životopis v slovenskom jazyku prosím posielajte na e-mail: delikana.senec@gmail.com, alebo nás kontaktujte na tel.číslach 00420 608 931 487, 0903 406 988.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.10.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár,čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milú obsluhu do zabehnutej cukrárne Eiscafe Delikana v Senci , ktorá sa nachádza v príjemnom prostredí. Požadované kritéria našej prevádzky :
- flexibilita
- ochota pracovať
- zodpovednosť
- zvládať stresové situácie
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
Pracuje sa na krátky a dlhý týždeň . Termín nástupu ihneď.
V prípade seriózneho záujmu nás kontaktujte na tel.č. 00420 608 931 487, 0903 406 988.

Tešíme sa na spoluprácu .

Sme mladá spoločnost, ktorá na Slovensku pôsobí v oblasti gastronómie. Ponúkame koncept štýlovej kaviarne, cukrárne so zmrzlinou, barom a ľahkým snackom pod značkou EISCAFE DELIKANA.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Sasinkova 375
90848 Kopčany

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2135485   Dátum zverejnenia: 14.9.2016