Lean koordinátor

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nidec Global Appliance Slovakia, výrobca hermetických kompresorov hľadá na oddelenie výrobného inžinierstva Lean koordinátora.

Účelom tejto pracovnej pozície je implementovanie nástrojov štíhlej výroby a zefektívnenie existujúcich procesov. Lean koordinátor organizačne patrí pod riaditeľa výrobného inžinierstva.

Hlavné úlohy a zodpovednosti LEAN koordinátora sú:
• zodpovednosť za plánovanie a implementáciu nástrojov štíhlej výroby - LEAN (5S, TPM, SMED) v oblasti výroby, logistiky, kvality a ostatných oddelení v spoločnosti
• vypracovanie štandardov a dokumentácie pre Lean aktivity
• stanovenie pravidiel pri optimalizácii procesov
• tréning zamestnancov v oblasti Lean aktivít, Lean myslenia a prevzatie zodpovednosti za nepretržitý rozvoj komunikácie medzi členmi Lean tímu
• vedenie a koordinovanie projektového tímu v pridelených projektoch zameraných na optimalizáciu výrobných a logistických procesov
• zlepšovanie kvality – nákladov – bezpečnosti - logistiky a pomoc pri rozvoji KPI výkonnosti spoločnosti činnosťami v rámci rôznych oddelení
• monitorovanie výrobného zariadenia počas výroby, prispôsobovanie TPM tak, aby sa splnili ciele spoločnosti.
• implementácia Lean ukazovateľov výkonnosti.
• identifikácia príležitostí na zlepšenie

Požadovaná prax:
  • minimálne 3 roky praxe v oblasti Lean riadenia vo výrobnej spoločnosti

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti:
  • vysokoškolské vzdelanie technického zamerania – priemyselné inžinierstvo
  • manažérske zručnosti – plánovanie, riadenie, vedenie, kontrolovanie
  • znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni slovom i písmom
  • znalosť MS Office ( najmä Excel, PowerPoint)
  • znalosť problematiky v oblasti LEAN- PRODUCTIVITY, VSM ( Value Stream Mapping), štandardizácia práce, Kaizen, Poka-Yoke, 5S, time study analýza, PDCA

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • proaktívny a cieľavedomý prístup
  • komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • schopnosť analytického riešenia problémov
  • schopnosť nachádzať nové riešenia
  • schopnosť informovať včas o kritických skutočnostiach
  • vynikajúce komunikačné schopnosti

Iné výhody:
  • získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch
  • možnosť odborného rastu
  • zaujímavý sociálny program

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 3131897  Dátum zverejnenia: 17.10.2017