Personalista

Miesto práce

Továrenská 49, Zlaté Moravce

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a vykonávanie náborových a výberových aktivít
- príprava náborovej inzercie
- zastupovanie spoločnosti na rôznych externých náborových aktivitách
- udržiavanie kontaktu s externými dodávateľmi služieb pre oblasť personálneho poradenstva a dočasného pridelenia,
- spracovávanie a udržiavanie zverenej personálno-administratívnej agendy,
- spolupráca so mzdovou a personálnou administratívou,
- príprava dokumentácie pre externých a dočasných zamestnancov, novo nastupujúcich zamestnancov, odchádzajúcich zamestnancov,
- zabezpečenie lekárskych prehliadok zamestnancov a ich evidencia,
- príprava a evidencia stravných lístkov.

Iné výhody

- získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti,
- možnosť odborného rastu,
- balík benefitov v rámci sociálneho programu (obed v plnej výške hradený spoločnosťou, príspevok na rekreačný pobyt...)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje a personalistika, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

- dobré komunikačné zručnosti
- skúsenosti s náborom zamestnancov,
- skúsenosti s prácou v administratíve.

Spoločnosť Secop vyrába hermetické kompresory. V súčasnej dobe má spoločnosť 3 výrobné závody (Slovensko, Rakúsko, Čína), pričom v Zlatých Moravciach zamestnáva cca 1200 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Poprosíme o zasielanie CV v slovenskom aj v anglickom jazyku.

Adresa spoločnosti

Secop spol. s r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2756057   Dátum zverejnenia: 7.10.2016