Customer Quality Engineer

Secop s. r. o.

Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, Slovakia, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop s.r.o. výrobca hermetických kompresorov a komponentov prijme do trvalého pracovného pomeru Customer Quality Engineera.

Hlavné úlohy a zodpovednosti sú

• Riešenie reklamacií od zákazníka,
• Aktívnu komunikáciu so zákazníkom v oblasti kvality,
• Analýzu vrátených kusov od zákazníka,
• Prijímanie nápravných a preventívnych opatrení na základe reklamácií od zákazníka,
• Spoluprácu pre realizácii školení pracovníkov ohľadom zabezpečenia kvality,
• Spoluprácu pri zavádzaní nových metód práce, ktoré vedú k zlepšeniu kvality,
• Spoluprácu pri návrhu kontrolných plánov a postupov pre kontrolu kvality.

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti

• VŠ strojárskeho, technického alebo elektrotechnického smeru alebo prax na podobnej pozícii min. 4 roky,
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk výhodou,
• Microsoft Office, Microsoft Outlook, Power point na pokročilej úrovni,
• Podrobná vedomosť o výrobnom procese,
• Poznanie štatistických nástrojov ako Six Sigma, SPC,
• Orientácia v normách ISO9001, ISO14001, OHSAS 18001,
• Komunikatívnosť,
• Samostatnosť,
• Tímová spolupráca.

Ponúkame
  • získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti,
  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch,
  • možnosť odborného rastu.
  • zaujímavý sociálny program.

  • stravovanie - dve jedálne,
  • príspevok na DDS,
  • športový klub Secop (športové aktivity pre členov aj nečlenov šport. klubu - členský poplatok 1,70€ mesačne), organizuje športový deň,
  • vzdelávanie - odborné kurzy, výstavy, literatúra - podľa potreby a požiadaviek pre pracovnú pozíciu,
  • kurzy cudzích jazykov priamo v spoločnosti
  • sociálny program: voľné vstupenky DAB Nitra - na vybrané predstavenia, kultúrne podujatia v Zlatých Moravciach, pernamentky do relaxačného centra – masáže, soľná jaskyňa
  • iné finančné dary - pri narodení dieťaťa, životné jubileum - 50, 60 rokov, odpracované roky, odchod do dôchodku.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

• VŠ strojárskeho, technického alebo elektrotechnického smeru alebo prax na podobnej pozícii min. 4 roky
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk výhodou
• Microsoft Office, Microsoft Outlook, Power point na pokročilej úrovni
• Podrobná vedomosť o výrobnom procese
• Poznanie štatistických nástrojov ako Six Sigma, SPC
• Orientácia v normách ISO9001, ISO14001, OHSAS 18001
• Komunikatívnosť
• Samostatnosť
• Tímová spolupráca

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 2675021  Dátum zverejnenia: 28.1.2017