Technik kvality

Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, Slovakia, Nitriansky kraj

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme technika kvality.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Technika kvality sú:
- vykonávanie procesných auditov a monitorovanie kvality produktu (náhodnou kontrolou charakteristík produktu)
- analyzovanie dát o kvalite a hodnotenie úrovne kvality
- udržiavanie denníka vlastného procesu a zavádzanie potrebnej dokumentácie
- Iniciovanie dlhodobých nápravných opatrení - preventívne aktivity
- kooperovanie v zlepšovacích aktivitách týkajúcich sa produktu alebo procesu a zavádzanie zlepšení
- vytváranie potrebnej dokumentáciu o kvalite
- spolupracovanie pri vytváraní inšpekčných plánov, pracovných postupov, formulárov a plánov 5S
- pripravovanie a hodnotenie štatistiky (6s, špeciálne merania), štatistické vyhodnotenia kvality procesu (Týždenné/Mesačné vyhodnotenie)
- vykonávanie špeciálneho merania a vyrábanie vzorky
- vykonávanie detailnej analýzy problému v prípade zákaznickej reklamácie
- odporúčania ohľadne potrebných meraní a monitorovania procesov
- implementovanie zlepšenia prierezovo cez linky/platformy
- samostatne koordinovanie zlepšovateľského tímu (mikro Q-projekty vykonávajúci zlepšovanie na základe NV alebo trendov z externej analýzy)

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
- SOU s maturitou - strojníckeho alebo elektrotechnického smeru
- skúsenosti na pozícii 2.QCC Kontrolór kvality
- znalosť nástrojov kvality (FMEA, 8D, MSA, SPC ...), praktické skúsenosti ich implementácie
- orientácia v normách ISO9001, ISO14001, OHSAS18001
- znalosť SAP – základná, MS office

Ponúkame
- získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti,
- možnosť práce na zaujímavých projektoch,
- možnosť odborného rastu,
- balík benefitov v rámci sociálneho programu.

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

Ponúkame

Spoločnosť Secop vyrába hermetické kompresory. V súčasnej dobe má spoločnosť 3 výrobné závody (Slovensko, Rakúsko, Čína), pričom v Zlatých Moravciach zamestnáva cca 1200 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Adresa spoločnosti

Secop spol. s r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2624104   Dátum zverejnenia: 10.11.2016