Výrobný technik

Secop s. r. o.

Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, Slovakia, Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme výrobného technika do výroby mechanických komponentov.

Hlavné úlohy a zodpovednosti výrobného technika sú:
  • zodpovednosť za prevádzku strojov vzhľadom na kvalitu a požadované množstvo vyrábaných súčiastok
  • zodpovednosť za skladovanie a prísun nástrojov, náhradných dielov a ostatného materiálu na pracovisku, ktorý je potrebný na prevádzku a obsluhu strojov
  • v spolupráci s technológom objednáva náhradné diely a materiály a podieľa sa na ich vstupnej kontrole
  • kontrolovanie výrobného procesu, riadenie technológie výroby podľa pracovného postupu a usmerňovanie práce obsluhy
  • spolupracovanie s technológom, údržbárom a nástrojárom pri výmene nástrojov a koordinovanie zložitejších opráv strojov
  • navrhovanie zlepšenia v oblasti kvality, bezpečnosti, ekológie a objemu výroby

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
  • stredoškolské vzdelanie s maturitou odbor strojárstvo
  • prax na podobnej pracovnej pozícii
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • poznanie procesov výroby a výrobných zariadení
  • znalosť práce s PC (MS Office – Word, Excel, Outlook) na úrovni – užívateľ podmienkou,
  • znalosť anglického jazyka - porozumenie základom technickej dokumentácie

Osobnostné predpoklady:
  • samostatnosť
  • rozhodnosť
  • komunikatívnosť

  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • benefity hradené zo sociálneho fondu
  • práca dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 2624071  Dátum zverejnenia: 3.8.2016