Procesný inžinier - Technológ trieskového opracovania

Miesto práce

Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, Slovakia

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

ASAP, dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme Procesného inžiniera na oddelenie výroby mechanických komponentov do kompresora.
Účelom pracovnej pozície Procesný inžinier - technológ je vyvíjanie stálej snahy o zlepšenie výrobných procesov, spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov.
Hlavné úlohy a zodpovednosti Procesného inžiniera - technológa sú
- denné mapovanie efektivity jednotlivých strojných zariadení, iniciuje a spolupracuje na procesných a produktových zlepšeniach (FMEA), a hodnotí riziká procesu,
- definuje štandardný technologický postup pre mechanické opracovanie dielov,
- zabezpečuje technologickú dokumentáciu, (pracovné postupy, kontrolné plány),
- udržiava kontrolné metódy (vývojové diagramy procesov),
- zavádza a riadi zmeny v procese (MAP),
- zisťuje príčiny nezhôd, hodnotí výsledky analýz 8D reporty, vykonáva školenia a tréningy v oblasti výrobných procesov,
- pripravuje predkalkulácie návratnosti investícií.

Požadovaná prax
- najmenej 2 roky v strojárenskom priemysle

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
- VŠ vzdelanie (strojárstvo),
- schopnosť čítať a tvoriť technické výkresy,
- znalosť trieskového opracovania ( sústruženie, frézovanie)
- základy kvalitatívnych nástrojov (PFMEA, Pareto, Ishikawa, CTQ...),
- základy Pro alebo Catia výhodou,
- znalosť metrológie výhodou.

- proaktívny a cieľavedomý prístup,
- schopnosť stanoviť si priority a rozhodovať,
- schopnosť analytického riešenia problémov,
- schopnosť nachádzať nové riešenia v tíme,
- schopnosť informovať včas o kritických skutočnostiach.

Ponúkame
- zaujímavé platové ohodnotenie,
- získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti,
- možnosť práce na zaujímavých projektoch, možnosť odborného rastu.

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

CATIA - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

2

Počet rokov praxe

2

- schopnosť informovať včas o kritických skutočnostiach

Spoločnosť Secop vyrába hermetické kompresory. V súčasnej dobe má spoločnosť 3 výrobné závody (Slovensko, Rakúsko, Čína), pričom v Zlatých Moravciach zamestnáva cca 1200 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Adresa spoločnosti

Secop spol. s r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2567100   Dátum zverejnenia: 14.11.2016