Chceš sa stať súčasťou globálneho manažmentu kvality? TAK VYUŽI ŠANCU!

Secop s. r. o.

Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, Slovakia, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme do trvalého pracovného pomeru Inžiniera kvality - Quality Office Engineer
Hlavné úlohy a zodpovednosti
  • riadi a vykonáva administratívnu podporu pre globálneho riaditeľa kvality,
  • koordinuje aktivity medzi závodmi v oblasti kvality, na základe pokynov nadriadeného,
  • zabezpečuje realizáciu požiadaviek zákazníka,
  • samostatne zabezpečuje reporting ukazovateľov kvality,
  • riadi a udržiava FMEA procesu,
  • aktívne sa spolupodieľa na nových projektoch v oblasti kvality.

Požadovaná prax
  • najmenej 3 roky v oblasti kvality

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
  • technické vzdelanie
  • všeobecná znalosť požiadaviek normy ISO 9001
  • všeobecná znalosť štatistických nástrojov riadenia kvality
  • znalosť : procesná FMEA, SPC, MSA, 8D a iných nástrojov riadenia kvality
  • MS Office - pokročilý
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom a písmom)
  • vodičský preukaz sk. B

  • osobnosť schopná vystupovať samostatne a presvedčivo
  • komunikatívny so štruktúrovaným prístupom
  • organizačné schopnosti
  • zručnosť riešiť problémy
  • flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť
  • ochota cestovať

  • získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti,
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch,
  • možnosť odborného rastu,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 2301863  Dátum zverejnenia: 23.10.2015