Produktový inžinier (resp. drafter/konštruktér)

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme produktového inžiniera (resp. drafter/konštruktér) na oddelenie Produktového a procesného inžinierstva, kde bude zodpovedať vedúcemu tímu konštruktérov mechanických častí.

Účelom pracovnej pozície Produktový inžinier je udržiavanie a aktualizácia výkresovej dokumentácie, navrhovanie zlepšení jednotlivých súčiastok (lacnejšie materiály, efektívnejšie technologické postupy výroby) a spolupráca na vývoji nových produktov.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Produktového inžiniera sú
  • vedenie a riešenie technologických úloh (PMT úloh) pre produkt alebo komponent
  • optimalizácia jednotlivých komponentov (materiály, technológie)
  • navrhovanie nových komponentov (funkčnosť, spoľahlivosť, cena)
  • tvorba technickej dokumentácie
  • analýza chýb na produktoch a navrhovanie riešení na ich minimalizáciu

Požadovaná prax
  • podmienkou je znalosť CREO Elements (ProE) alebo CATIA
  • aktívna znalosť anglického jazyka

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti

Podmienkou je:
  • VŠ vzdelanie (strojárstvo),
  • schopnosť tvoriť technické výkresy,
  • znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni nutná,
  • znalosť kvalitatívnych nástrojov výhodou (FMEA, regresná analýza, DOE, spôsobilosť procesov, statistical tolerance chain evaluation),
  • základy AutoCAD,tvorba modelov a výkresov v CREO Elements (ProE) alebo CATIA nutné

Výhodou je:
  • znalosť metrológie
  • skúsenosti s projektovým riadením
  • znalosť simulovania mechanickej záťaže súčiastok

  • proaktívny a cieľavedomý prístup,
  • schopnosť stanoviť si priority a rozhodovať,
  • schopnosť analytického riešenia problémov,
  • schopnosť nachádzať nové riešenia v tíme, kreativita
  • schopnosť informovať včas o kritických skutočnostiach.

Ponúkame
  • zaujímavé platové ohodnotenie,
  • získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti,
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch, možnosť odborného rastu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu. V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 1831885  Dátum zverejnenia: 11.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou