Údržbár – Elektronik

Miesto práce

Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce

Termín nástupu

asap

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme údržbára - elektronika.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Účelom pracovnej pozície Údržbára - elektronika je zabezpečiť prevádzku, údržbu a modernizáciu elektrických a elektronických vybavení montážnych liniek a iných zariadení pre bezproblémový chod výroby. Vykonáva elektroinštaláciu, údržbu a opravu rozvodných a výrobných zariadení.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Údržbára – elektronika sú nasledovné:
- vykonáva opravy a nastavenie elektrického zariadenia vo výrobe,
- zabezpečuje prevádzku a údržbu výrobného zariadenia,
- rieši okamžité technické výpadky a poruchy,
- vykonáva softwarové a hardwarové úpravy alebo zmeny na montážnej linke,
- vypracúva technickú dokumentáciu a zaznamenáva jej zmeny,
- zúčastňuje sa na inovačných projektoch na modernizácii nových technológií,
- navrhuje a vykonáva komplexné riešenia pre zlepšenie výrobných procesov podľa požiadaviek výroby,
- navrhuje úpravy a zmeny, pri ktorých spolupracuje s výrobných technikom a mechanikom na oddelení výroby.

Požadovaná prax:
Najmenej 1 rok údržby v strojárenskom priemysle.

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti:
- SŠ elektrotechnická,
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov,
- Vyhláška 508/ 2009 § 22,
- Znalosť riadiacich systémov PLC - SIMATIC S5, S7, základy,
- znalosť programovania v C++, základy.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- prax vo výrobnej spoločnosti v oblasti údržby a opráv strojov, výrobných liniek a zariadení - nutná,
- samostatnosť a rozhodnosť,
- logické a analytické myslenie,
- schopnosť pracovať v tíme.

Iné výhody

- získanie profesných skúseností v zahraničnej spoločnosti,
- možnosť práce na projektoch (návrh a konštruovanie nových strojov a zariadení),
- možnosť odborného rastu,
- balík benefitov v rámci sociálneho programu (obed v plnej výške hradený spoločnosťou, príspevok na DDS,...)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť Secop vyrába hermetické kompresory. V súčasnej dobe má spoločnosť 3 výrobné závody (Slovensko, Rakúsko, Čína), pričom v Zlatých Moravciach zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Na osobný pohovor budeme pozývať (telefonicky alebo e-mailom) uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá .
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Ďakujeme.

Adresa spoločnosti

Secop s.r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Nora Božgaiová
E-mail: poslať životopis
ID: 1699473   Dátum zverejnenia: 10.8.2017