Kalibračný technik - metrológ

Secop s. r. o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný základný plat je od 808,50€ + príplatok za prítomnosť a všetky ostatné príplatky podľa ZP. Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na z

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme Kalibračného technika na oddelenie kalibračné laboratórium.Zodpovedá vedúcemu laboratórií a skúšobne.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Kalibračného technika sú
  • zodpovedá za kalibráciu meracích zariadení
  • zabezpečuje presnosti merania
  • kontrolu a koordinuje práce meracích technikov
  • analyzuje vzorky pri odchýlkach kvality od dodávateľa
  • spolupracuje pri riešení reklamácií a pri špeciálnych meraniach
  • eviduje a vedie zoznam meradiel a meracích zariadení

Požadovaná prax
  • najmenej 1 rok s kalibráciou meradiel

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
  • SOU strojníckeho alebo elektrotechnického smeru
  • znalosť noriem ISO 9001, ISO 14001 - základy
  • Outlook , Excel , Word – mierne pokročilý
  • čítanie strojníckych výkresov
  • znalosti zo všeobecnej metrológie
  • spracovanie výsledkov a výpočet neistoty merania
  • skúsenosti z merania na 2D meracích prístrojov ( mikroskop , dĺžkomer , výškomer , drsnomer ... )
  • skúsenosti z kalibrácie dĺžkových meradiel
  • znalosť anglickej ( nemeckej ) terminológie z oblasti merania a kalibrácie - výhodou

  • schopnosť stanoviť si priority a rozhodovať
  • schopnosť analytického a technického riešenia problémov
  • iniciatíva
  • schopnosť rýchlo sa učiť
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť

Ponúkame
  • zaujímavé platové ohodnotenie,
  • získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti,
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch, možnosť odborného rastu.

  • práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
  • seriózne finančné ohodnotenie
  • možnosť odborného rastu

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • schopnosť stanoviť si priority a rozhodovať,
  • schopnosť analytického a technického riešenia problémov,

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 1992304  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný základný plat je od 808,50€ + príplatok za prítomnosť a všetky ostatné príplatky podľa ZP. Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na z