Inžinier kvality - rozvoj dodávateľov

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASSAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme na úsek kvality špecialistu, ktorý bude zodpovedný za rozvoj dodávateľov.
Účelom tejto pracovnej pozície je optimalizovať management dodávateľov.

Hlavné úlohy a zodpovednosti
  • zmapovanie stavu dodávateľov (vytvorenie zoznamu kritických dodávateľov a komponentov)
  • vykonávanie auditov u kritických dodávateľov
  • na základe auditu vytvorenie plánu zlepšenia u dodávateľov a „follow-up" úloh (bude si vyžadovať aj cestovanie)
  • riešenie reklamácií a procesov zlepšovania u dodávateľov
  • sledovanie CTQ parametrov a ich zlepšovanie
  • hodnotenie dodávateľov

Požadovaná prax
  • najmenej 3 roky na rovnakej pozícii

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
  • technické vzdelanie (vedieť čítať výkresy, vykonať merania, prehľad v základných strojárskych technológiách
  • MS Office
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • znalosť požiadaviek ISO normy
  • externý/interný audítor
  • znalosť štatistických metód
  • vodičský preukaz sk. B

  • osobnosť schopná vystupovať samostatne a presvedčivo
  • komunikatívny so štruktúrovaným prístupom
  • organizačné schopnosti
  • procesne orientovaný
  • zručnosť riešiť problémy
  • flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

  • získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch
  • možnosť odborného rastu
  • zaujímavý sociálny program

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na rovnakej pozícii

Počet rokov praxe

3

  • aktívny prístup k hľadaniu riešení so zameraním na splnenie stanoveného cieľa,
  • ochota niesť zodpovednosť za splnenie zadaných úloh,
  • aktívna znalosť anglického jazyka PODMIENKOU

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 1644543  Dátum zverejnenia: 17.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou