Aplikačný technik pre trieskové obrábanie

Seco Tools SK, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

technická podpora zákazníkov
návrhy technológie obrábania
spracovávanie a vyhodnocovanie technických podkladov
zavádzanie nových produktov
programovanie a odlaďovanie technológie na strojoch
súvisiace administratívne práce

zázemie nadnárodnej firmy
zaškolenie
služobné auto, laptop,mobil
motivujúci plat
perspektíva rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

samostatnosť
nadpriemerné praktické a komplexné skúsenosti s návrhom, programovaním a odlaďovaním technológie trieskového obrábania
praktická znalosť práce na CNC obrábacích strojoch
teoretické a praktické znalosti o materiáloch, nástrojoch a strojoch
prax ako programátor obrábacích strojov, nastavovač, aplikačný technik, špecialista vo výrobe
znalosť anglického jazyka je výhodou, nie absolútnou podmienkou
ochota cestovať

Sme popredný svetový poskytovateľ riešení pre trieskové obrábanie kovov, dcérska spoločnosť švédskeho koncernu Seco Tools AB, zaoberajúca sa výrobou nástrojov na trieskové obrábanie kovov, celkom s viac ako 7500 zamestnancami. Máte príležitosť stať sa členom nášho úspešného tímu v Slovenskej republike, kde pôsobíme 23 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1727418  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou