Manažer/mistr montážní jednotky

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Místo práce
Podnikatelská 556, 190 11 Praha 9 - Běchovice, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení montážní jednotky 40-60 mechaniků a elektromechaniků
* denní koordinace plánů výroby s projekt manažery v mateřské firmě (Švýcarsko)
* spolupráce napříč všemi podpůrnými odděleními (nákup, technologie, plánování)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
* stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
* možnost profesního i odborného růstu
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* místo výkonu práce: Praha 9 – Horní Počernice
* odpovídající finanční ohodnocení (měsíční prémie)
* nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pen-zijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ + 2 roky praxe nebo absolvent VŠ s ambicí vést kolektiv
* proaktivní přístup
* technické zaměření
* AJ na komunikativní úrovni podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2605725  Dátum zverejnenia: 24.8.2016