HR generalista/HR business partner

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Podnikatelská 556, 190 11 Praha 9 - Běchovice, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zajišťování a zefektivňování personálních procesů v rámci svěřené divize
* aktivní spolupráce s manažery divize a jejich podpora v oblasti HR
* spolupráce při řešení personálních záležitostí
* poradenství zaměstnancům v pracovně-právní oblasti
* spolupráce na nových projektech v rámci HR oddělení
* vyhledávání nových zaměstnanců a dle potřeby participace na realizaci dílčích kol výběrového řízení
* zajišťování podkladů pro HR reporting a podkladů pro tvorbu HR plánu
* identifikace vzdělávacích potřeb a spolupráce na vytvoření koncepce v oblasti vzdělávání zaměstnanců
* zastřešení administrativy v rámci dílčích HR procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti
* odpovídající finanční ohodnocení
* pestrou, zajímavou a zodpovědnou práci
* interní systém vzdělávání a osobního rozvoje
* propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
* nástup možný ihned, případně dle domluvy

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

zaměření na personalistiku/lidské zdroje výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* pracovní zkušenosti v rámci obdobné pozice výhodou
* znalost HR procesů a platné legislativy
* komunikativní znalost AJ
* pokročilá znalost práce s MS Office
* proaktivní přístup ke změnám, pečlivost, přesnost
* týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2521751  Dátum zverejnenia: 24.8.2016