Technolog svařování

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Podnikatelská 556, Praha 9 - Běchovice, Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- podílení se na start-upu nové výrobní divize
- spolupráce na svářečských procesech, přípravě a sestavení polotovarů, svarových ploch
- kontrola procesů a vytváření svářečských postupů a instrukcí
- školení nových pracovníků
- styčný bod mezi managementem, vedením projektu a samotnou výrobou
- zajištění plynulého chodu svařovny a plnění stanovených cílů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- podílení se na vzniku nové výrobní divize
- možnost seberealizace a odborného rozvoje
- motivující finanční ohodnocení
- propracovaný systém firemních benefitů (13. mzda, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a další)
- dlouhodobou perspektivu

Informace o náboru

Jsme součástí švýcarského koncernu Sécheron Hasler Group vyvíjející a vyrábějící komponenty pro trakční techniku. Jsme v tomto oboru světovou špičkou. Pro nově se rozvíjející divizi svařování v Praze hledáme nového kolegu na pozici technologa svařování. Jsme schopni dát šanci schopnému "juniorovi" s krátkou praxí, ale i zkušenému technologovi svařování. Zaujala-li Vás tato nabídka, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- IWT/EWT cerifikace velkou výhodou
- zkušenost s vizuální kontrolou svarů či jinou NDT metodou testování
- praxe ve vedením svařovacího procesu - možno i formou praxe během studia, diplomové práce
- alespoň částečná znalost anglického jazyka
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- proaktivní přístup
- analytické myšlení
- vysoká míra odpovědnosti a samostatnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1624665  Dátum zverejnenia: 13.4.2015